Całodobowy DETOKS +48 780 140 130

Odtrucia Warszawa - Detoks Warszawa

Odtruwanie po alkoholu - Detoks Alkoholowy NZOZ MEDJOL

Odtruwanie Organizmu po alkoholu, odtrucia alkoholowe, detoks alkoholowy Warszawa 24h - Prywatny Ośrodek Detoksykacji

Przeprowadzamy bezpieczne odtrucia alkoholowe ukierunkowane na szybkie wytrzeźwienie Pacjenta. Zapewniamy indywiduale podejście i sprawdzone metody przerywania ciągu.

Przed podjęciem właściwych kroków zmieżających do odtrucia po alkoholu, przeprowadzamy szczegółowy wywiad medyczny i podstawowe badania lekarskie. Dzięki temu dobierana jest właściwa farmakoterapia Pacjent ma gwarancję bezpiecznego odtrucia organizmu. Nasz ośrodek detoksykacji prowadzi detoks alkoholowy w bezpiecznych warunkach zgodnie z obowiązującymi standardami medycyny.

Specjaliści Ośrodka Detoksykacji MEDJOL stosują jedynie sprawdzone i bezpieczne metody, realizowane przez lekarza oraz personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalnym wsparciem, przeprowadzimy bezpieczne odtrucie farmakologiczne - detoks alkoholowy, pomożemy odnaleźć i umocnić motywację do zdrowienia oraz zabezpieczymy wsparcie w postaci terapii uzależnień, jeżeli podejmiesz decyzję o potrzebie trwalej zmiany w twoim życiu.

Odtrucie alkoholowe to proces oczyszczania organizmu ze szkodliwego działania metabolitów alkoholowych oraz pozostałych toksyn. Osoba uzależniona będąca w przewlekłym ciągu alkoholowym, jest bardzo osłabiona i odwodniona. W wielu przypadkach jej gospodarka elektrolitowa okazuje się być w znacznym stopniu zaburzona. CM MEDJOL oferuje odtrucie alkoholowe, które przeprowadzane jest przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod, będących gwarancją skuteczności i bardzo szybkiego powrotu do pełni sił, psychicznej równowagi oraz do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odtrucie poalkoholowe obejmuje zarówno regenerację organizmu polegającą na uzupełnieniu niedoborów płynów oraz elektrolitów, jak i dostarczanie niezbędnych witamin oraz mikroelementów, które są wypłukiwane przez nadmierne spożywanie alkoholu.

Dobrze dobrane odtrucie alkoholowe oddziałuje w sposób kompleksowy na wszystkie zaistniałe problemy. Wykorzystywane przez CM MEDJOL metody, eliminują niebezpieczne i nieprzyjemne objawy odnoszące się do nagłego odstawienia alkoholu. W skuteczny sposób przerywają także ciąg alkoholowy. Znaczącym aspektem jest również umiejętność wyciszenia emocji oraz możliwość opanowania stanów nieprzyjemnych napięć. Podczas odtrucia alkoholowego, możesz liczyć nie tylko na indywidualne podejście, które jest dostosowane do specyfiki Twoich oczekiwań oraz do potrzeb w ciągu całego procesu detoksykacji, ale także na pakiet kompleksowych badań, które zagwarantują prawidłowy dobór wsparcia farmakologicznego.

Odtrucie organizmu po alkoholu jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miasta takie jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Centrum, Warszawa Mokotów, Warszawa Żoliborz, Warszawa Janki, Warszawa Bielany, Warszawa Praga, Warszawa Ursus, Pruszków, Garwolin, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

Zespół Lekarzy Specjalistów

Zespół Lekarzy Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Zespół Kliniki
Dla Twojego Bezpieczeństwa

Dla Twojego Bezpieczeństwa

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszego ośrodka. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095. Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki - dzięki temu jesteśmy w stanie przyjmować Pacjętów będących pod wpływem wszelkich środków psychoaktywnych. Gwarantujemy bezpieczną i sprawdzoną procedurę medyczną oraz stosowną intymność podczas udzielania świadczeń medycznych.

Komfortowe Warunki Kliniki

Komfortowe Warunki Kliniki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

1
2
3
4

Warto nam zaufać!

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem leczenia uzależnień NZOZ wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • Kompleksowe Badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Pilne Świadczenia

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Pacjentów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Wytrzeźwiej w komfortowych i bezpiecznych warunkach!

  Zapewniamy kompleksowe odtrucia organizmu oraz całodobową opiekę lekarską.
  Gwarantujemy 100% anonimowości i dyskrecji!
  Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do naszego Ośrodka - GRATIS do 50km!